Odalarımız

işte gerçek mutluluk!

Gözlerini sonsuz maviliğe açmak;

Her sabah gözlerinizi Karadeniz’in uçsuz bucaksız maviliklerine açacağınız, modern ve minimal mimariye sahip ferah odanızda benzersiz bir konaklama deneyimi yaşamanız için, konforlu yataklardan, özel yastık menülerine kadar tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar sizin için düşünüldü. Eşsiz bir manzaranın sizi karşıladığı odanızda Karadeniz’in tüm güzelliklerini yaşayabilir, Rize’deki uzun keşiflerinizin ardından günün tatlı yorgunluğunu Ricosta Hotel 'in sunmuş olduğu exclusive ayrıcalıklarla atabilirsiniz. Dağ ve deniz manzaralı odalarıyla Ricosta Hotel'in her odasında farklı bir keyfin ve deneyimin tadına varabilirsiniz.
Rahat ve Keyifli

Deluxe Oda

Rahatınız için her şeyin düşünüldüğü dağ ve deniz manzaralı, 42m2 standart odalarımızda, uluslararası IP TV'den, çay-kahve Setuplarına kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceksiniz.

Geniş ve Rahat

Executive Oda

Eşsiz bir doğa ve sonsuz huzuru içinize çekebileceğiniz geniş balkonlarıyla, executive odalarımızda her detay sizin rahatınız için tasarlandı.

Evinizin Rahatlığında

Suite Odalar

Dağ ve deniz manzarasına sahip olan suit odalarımız, modern dekorasyonu ve evinizi aratmayan rahatlığıyla tatilinize konfor katıyor.

Aradığınız Konfor

Connection Oda

Geniş ailelerin konforlu bir tatil geçirmesi için tasarlanan, ara kapısı ve ayrı banyolara sahip connection odalarımız keyifli bir tatil için sizi bekliyor.

Engelli Odası

Her şeyin en iyisini düşünürken engelleri kaldırmayı da unutmadık. 50m2 olan odamız, her türlü konfor ve rahatlık için tüm standartlar düşünülerek hazırlanmıştır.

Üst Düzey Konfor

King Suite Odalar

Her türlü konforu en üst düzeyde bulabileceğiniz King Suite odalarımızda isterseniz balkonunuzdan eşsiz Karadeniz manzarası eşliğinde keyfinize bakabilir, isterseniz de 260m2'nin her noktası ayrıcalıklarla dolu odanızda dinlenebilirsiniz.

x
Ricostahotel.com.tr 'yi kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız’da. Daha Fazla. Anladım